Závod ve Stříbře je již třetím závodem společnosti KION Group v České republice. Linde Pohony (LiPo) vyrábí řídicí nápravy a elektrické a hydrostatické pohonné nápravy pro KION Group v Českém Krumlově. JULI, společný podnik KION Group nedaleko Brna, vyrábí elektrické motory. Dohromady dnes pracuje na těchto třech místech 1 200 lidí.

Závod KION Stříbro spadá organizačně pod společnost Linde Pohony s.r.o. Český Krumlov. Aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete v sekci Kariéra na webových stránkách Linde Pohony, s.r.o., pro tyto informace prosím klikněte zde. Hledáme další aktivní motivované týmové hráče se znalostmi z průmyslové výroby.

Podvodné inzeráty volných pracovních míst

Skupina KION upozorňuje na podvodné inzeráty na volná pracovní místa. Podvodníci bohužel s uchazeči provádí i pohovory. Dosud byly tyto případy, poškozující KION, zjištěny v Polsku, Severní Americe a v Brazílii.

KONTAKT NA HR

"We keep the world moving": S více než 33 000 zaměstnanci a s pobočkami po celém světě je KION Group evropskou jedničkou v řešeních pro manipulaci s materiálem a v rámci tohoto sektoru patří ke dvěma největším společnostem s celosvětovou působností.

Linde je globální prémiová značka a technologická jednička v oblasti manipulační techniky s mnohaletými zkušenostmi s hydrostatickým pohonem. Již několik desetiletí také vyvíjí a vyrábí systémy elektrického pohonu a svou odbornost dále poskytuje externím zákazníkům, kteří ji využívají v různých aplikacích.

"Engineered for your Performance". Inovativní produkty Linde pomáhají zákazníkům výrazně zrychlit podnikové procesy a tím poskytují významnou konkurenční výhodu.

The KION Group

We employ over 36,000 people and is the largest manufacturer of industrial trucks in Europe and the second-largest in the world as well as a global leader in automation technology. More than 1.4 million industrial trucks and over 6,000 automated warehouse systems are deployed by customers on six continents; sophisticated material handling solutions offering our customers real added value.