Závod ve Stříbře je již třetím závodem společnosti KION Group v České republice. Linde Pohony (LiPo) vyrábí řídicí nápravy a elektrické a hydrostatické pohonné nápravy pro KION Group v Českém Krumlově. JULI, společný podnik KION Group nedaleko Brna, vyrábí elektrické motory. Dohromady dnes pracuje na těchto třech místech 1 200 lidí.

Závod KION Stříbro spadá organizačně pod společnost Linde Pohony s.r.o. Český Krumlov. Aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete v sekci Kariéra na webových stránkách Linde Pohony, s.r.o., pro tyto informace prosím klikněte zde. Hledáme další aktivní motivované týmové hráče se znalostmi z průmyslové výroby.

volná místa

KION Stříbro je členem mezinárodní skupiny KION. Podívejte se na naše volná pracovní místa.

KION Stříbro

Naše pracovní příležitosti pro vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku (s našimi značkami Linde MH, STILL a Baoli).

KION Group

Não encontrou uma posição adequada? Encontre o emprego certo no KION Group!
KION Group Headquarters Frankfurt

KONTAKT NA HR

"We keep the world moving": S více než 33 000 zaměstnanci a s pobočkami po celém světě je KION Group evropskou jedničkou v řešeních pro manipulaci s materiálem a v rámci tohoto sektoru patří ke dvěma největším společnostem s celosvětovou působností.

Linde je globální prémiová značka a technologická jednička v oblasti manipulační techniky s mnohaletými zkušenostmi s hydrostatickým pohonem. Již několik desetiletí také vyvíjí a vyrábí systémy elektrického pohonu a svou odbornost dále poskytuje externím zákazníkům, kteří ji využívají v různých aplikacích.

"Engineered for your Performance". Inovativní produkty Linde pomáhají zákazníkům výrazně zrychlit podnikové procesy a tím poskytují významnou konkurenční výhodu.

The KION Group

We employ over 36,000 people and are among the world’s leading suppliers of industrial trucks and supply chain solutions. Our portfolio encompasses forklift trucks and warehouse trucks, as well as integrated automation technology and software solutions for the optimization of supply chains, including all related services.

Podvodné inzeráty volných pracovních míst

Skupina KION upozorňuje na podvodné inzeráty na volná pracovní místa. Podvodníci bohužel s uchazeči provádí i pohovory. Dosud byly tyto případy, poškozující KION, zjištěny v Polsku, Severní Americe a v Brazílii.